Bestuur

Het bestuur van EHBO vereniging Nijmegen bestaat uit de volgende leden:

Voorzitter:
Kim Jansen
voorzitter@ehbonijmegen.nl

Secretaris:
vacature

Penningmeester:
Rudi Guldemeester
penningmeester@ehbonijmegen.nl

Cursuscoördinator, ledenadministratie en websitebeheerder:
Perry van den Berg
024-6759497
Beperkt bereikbaar, vanwege wisselende diensten.
Mailen heeft de voorkeur en de beste bereikbaarheid.
cursus@ehbonijmegen.nl

Coördinator hulpverlening:
Annelies Henny
Hulpverlening@ehbonijmegen.nl

Onderhoud gebouw en beheer verbandmateriaal:
Bert Smits
024-3780259
bert@ehbonijmegen.nl


Algemeen bestuursleden:
Wim van Lamoen
wim@ehbonijmegen.nl

Denis IJzendoorn
denis@ehbonijmegen.nl

Hendriëtte van Lent
Hendriette@ehbonijmegen.nl